INTELIGENTNÍ DOMÁCNOST LOXONE

Odstraňujeme zbytečné úkony, zbavujeme starostí a zjednodušujeme ovládání.

Chytrý dům nebo byt s Loxone - více času pro život

Všichni to znáte z domovů, kanceláří, práce... ovladače na vytápění, klimatizaci, na řízené větrání, na rolety, na audio systém... Termostaty, zabezpečení vstupů - klíče atd... K tomu "otravné" nastavování všeho jednotlivě s tím, že zapnutím jednoho zařízení, často musíte změnit nastavení ostatních, abyste se vyhnuli protichůdným funkcím a plýtvání dnes tak cenných energií...

A teď si představte, že existuje řešení, kde vše najdete a funguje v jednom zařízení - displeji. Uživatelsky přívětivě a jedním tlačítkem vyřešíte vše co potřebujete. Celá domácnost je v symbióze a vy se cítíte skvěle z rodinné pohody, kterou si takto společně užíváte.

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Skutečný smart home šetří náš čas a zjednodušuje nám život. 

S Loxone se váš dům či byt stane opravdu inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo příjemně, byli jste v bezpečí a zároveň co nejvíce šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. 

Loxone přitom respektuje soukromí - nikam neposílá vaše data. Nic není "uložené někde na cloudu", vše máte 100% pod vaší kontrolou v místě instalace. 

Máte volbu bezpečného vzdáleného dohledu a ovládání jen pokud budete chtít. Vše může fungovat i "ostrovně" bez připojení k internetu. Loxone je kompletně vyráběný v Evropě!

Podívejte se níže co všechno Loxone umí a dokáže. Hlavně nás neváhejte oslovit o vytvoření nabídky a řešení zdarma přímo pro vás, podle vašich individuálních přání a potřeb. 

Funkce a možnosti inteligentního domu.

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů. 

Díky inteligentnímu ovládání osvětlení budete mít doma vždy tu správnou atmosféru ve správný čas. Nebudete přitom potřebovat zástupy tlačítek a ovladačů.

Žaluzie, rolety, markýzy nebo jiné typy stínění mohou být dokonale ovládány pomocí Loxone. Tím získáte například ochranu proti horku v létě a v zimě teplo zdarma.

Užijte si perfektní teplotu v každé místnosti bez zbytečných nákladů. Loxone bude řídit vaše topení a chlazení v dokonalé interakci se stínicí technikou, vytápěním, chlazením, rekuperací.

Multiroom audio vám umožní přehrávat v každé místnosti stejnou nebo jinou hudbou jednodušeji než kdy dřív. Stane se ale také vaším zvonkem, alarmem a upozorní vás na vše důležité.

S Loxone budete mít vždy přehled a jistotu, že veškeré energie jsou využívány maximálně efektivně. Nic nepoběží zbytečně a můžete například upřednostnit vlastní zdroje.

S Loxone se můžete spolehnout hned na několik rovin zabezpečení: ochranu před vloupáním, před požárem, před únikem vody, před vlivy počasí či ochranu soukromí.

Navrhněte si řízení přístupu podle svých představ: videointerkom se vzdálenou komunikací, NFC přívěsky místo klíčů, dočasné číselné kódy, automatické zastřežení a mnoho dalšího.

Užijte si dokonalé domácí wellness se vzdáleným ovládáním sauny, které propojuje světelné nálady a hudbu. Na nic zbytečně nečekejte a získejte více času na odpočinek.

Loxone se za vás postará o všechny rutinní úkoly jako je údržba bazénu a závlaha zahrady. Díky spolupráci všech technologií vám Loxone poskytne i mnoho funkcí navíc. 

Proč si vybrat právě nás? 

U nás najdete vše na jednom místě. O nic se nemusíte starat a vše nainstalujeme a naprogramujeme podle vašich představ. Systém LOXONE bude nepřetržitě pracovat pro vás! Dokonce se bude učit z vašich zvyklostí a bude přizpůsobovat instalace podle toho. Dokážeme propojit a všechny stávající i budoucí zařízení a vše pak obsluhujete z jednoho tlačítka v místnosti. Osvětlení, vytápění, stínění, klimatizaci, hudbu, zabezpečení a alarm...

Jsme tým odborníků s dlouholetou praxí, rádi s klienty tvoříme komfortní a bezpečné prostředí pro jejich každodenní život pomocí Loxone.

Projekce

Jsme Gold Partnerem LOXONE.

Individuálně pracujeme s každým klientem a navrhneme řešení, vypracujeme návrh a zhotovíme projektovou dokumentaci na míru. Tu pak zpracováváme v koordinaci se všemi profesemi TZB.

Naše znalost dodávaných technologií nám umožňuje smysluplný návrh systému.

Realizace


Dle projektové dokumentace kompletně zrealizujeme Váš chytrý dům. Používáme nejmodernější technologie pro dosažení nejlepších výsledků. Naší snahou je přiblížit se ideálnímu prostředí.

Díky mnohaletým znalostem technologií dokážeme smysluplně integrovat všechna dodaná zařízení.

Konfigurace


Systém pracuje jako celek ve spolupráci s ostatními instalovanými prvky chytrého domu. Program je vždy navržen v rámci projektu s důrazem na požadavky a přání klienta.

 Využíváme standardů Loxone, díky kterému se dlouholeté zkušenosti přenesou do praxe.  

Servis


Systém navrhujeme s ohledem na přání klienta a možnost dalšího rozšíření. 

Zajistíme kompletní servis a údržbu. Záruční i pozáruční. Spokojenost zákazníků je pro nás vším!


Komplexní péče o zákazníky 

Vyberte si ze servisních balíčků a získejte prémiové služby

5% sleva z programování

prodloužení záruky na 3 roky

vzdálený monitoring

bezpečnostní aktualizace

záloha systému 1 x za 6měsíců

technická podpora prac. dny 8:00 - 16:00

to samé co SILVER PACKET +

10% sleva z programování

prodloužení záruky na 4 roky

záloha systému 1 x za 3 měsíce

technická podpora prac. dny 8:00 - 18:00

technická podpora víkend 8:00 - 12:00

to samé co GOLD PACKET +


prodloužení záruky na 5 roků

záloha systému 1 x za 2 měsíce

technická podpora NONSTOP (24/7)

programování 16hodin ročně

Čím je Loxone výjimečný?

Nepotřebuje cloud

Záleží nám na bezpečnosti, nepotřebujeme těžit vaše data a naše produkty fungují i bez připojení k internetu. 

Vše od jednoho výrobce

Sami navrhujeme hardware, vyvíjíme a aktualizujeme software, poskytujeme podporu.


Spolupráce zařízení

U nás nejde o chytrá zařízení fungující jednotlivě. My tyto věci propojujeme, abychom docílili jejich vzájemné efektivní spolupráce.

Nejvyšší standard kvality

Vývoj ani výrobu jsme neodsunuli do Číny. Kvalita je pro nás klíčová stejně jako to, aby naše produkty spolehlivě fungovaly i po desetiletí. 

Na velikosti nezáleží

Byt, dům a dokonce i celá budova jako hotel nebo továrna, zvládneme cokoliv. 


Jednoduchá rozšiřitelnost

Nemusíte kupovat všechno hned, stačí začít a budovat svůj Real Smart Home postupně.

Trvalá kompatibilita

I po letech jsou naše produkty stále vzájemně kompatibilní, není nutné po čase hardware nebo software měnit za nejnovější verze.

Moderním bydlením žijeme

A to doslova - v našich domovech. V práci pak s nadšením vytváříme řešení, s nímž chceme sami bydlet.

Zvažujete rekonstrukci?

Loxone Air Ideální pro rekonstrukce

Bez kabelů a náročné instalace kabelů. Bezdrátová technologie: mimořádně pevná a spolehlivá.

Pomocí Miniserveru Go je možné ovládat až 128 zařízení pomocí bezdrátové komunikace Loxone Air

Zvažujete chytrý dům či byt?

Sníte o vlastním projektu s Loxone, ale nevíte, jak a kde nejlépe začít? Naši profíci jsou vám k dispozici zcela zdarma a nezávazně. Rádi vám představíme všechny možnosti systému Loxone a zdarma navrhneme ideální řešení pro vaše potřeby a možnosti.

VAŠE BEZPLATNÁ KONZULTACE K PROJEKTU

Naši profíci jsou vám k dispozici zcela zdarma a nezávazně.