INTELIGENTNÍ PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM LOXONE

Inteligentní přístupový systém LOXONE

Přístup do domu či firmy je díky Loxone naprosto bezpečný, pohodlný a spolupráce s dalšími technologiemi nabízí mnoho dalších užitečných funkcí.

Nezáleží na tom, zda potřebujete přístup pro rodinu nebo 200 zaměstnanců celé firmy. S Loxone si můžete vybrat ideální řešení přímo na míru.

Zabezpečený přístup díky Loxone aplikaci

V naší bezplatné aplikaci pro každý smartphone, tablet či počítač ihned vidíte, kdo je u dveří. Můžete v ní zároveň snadno spravovat jednotlivé uživatele a přidělovat jim individuální přístupová práva. 

Správa uživatelů

Máte naprostou kontrolu nad tím, kdo má přístup do vaší budovy. Ať už se jedná o rodinné příslušníky, přátele nebo zaměstnance. Každý může mít přidělen přístup do odlišných prostor a třeba jen v určitý čas.

Videovrátný

Loxone Intercom je vybaven kamerou, reproduktorem a mikrofonem. Když někdo zazvoní, můžete se snadno v aplikaci podívat o koho jde, komunikovat s ním a pustit jej dovnitř. V aplikaci se můžete i zpětně podívat, kdo zvonil u vašich dveří.

Přístupový kód

V aplikaci můžete vytvářet přístupové číselné kódy. Je to ideální řešení pro dočasné přístupy. Odjíždíte na dovolenou a sousedka vám chodí zalévat květiny? Přijela vám návštěva na víkend? Vytvořte v aplikaci časově omezený kód a je hotovo!

NFC přístup

Alternativou klasického klíče a číselných kódů je přístup pomocí NFC přívěsku či samolepky. Stačí jej přidržet u NFC Code Touch a je otevřeno.

Malý, elegantní přívěsek vám nahradí klasické klíče a v případě ztráty jej jednoduše vymažete ze systému.
Šifrování NFC vám poskytuje nejvyšší úroveň zabezpečení, proto je ideálním řešením jak pro domácnosti, tak i firmy.

Loxone Intercom

Díky Loxone Intercomu, který je vybaven kamerou, reproduktorem a mikrofonem, můžete vidět, co se děje u dveří a odkudkoli komunikovat s návštěvou skrze aplikaci.

Vždy se tak můžete přesvědčit, kdo je u dveří a případně dveře otevřít. 

Díky notifikacím stačí mít u sebe telefon a o tom, že někdo zvoní, se dozvíte třeba i na zahradě či v práci.

Flexibilní řešení vašeho přístupu

Díky volně konfigurovatelným rozhraním Loxone Miniserveru je možná napojit libovolné přístupy. Chcete vzdáleně otevírat bránu či garážová vrata z vašeho telefonu? Nic není problém.

Komplexní přístupový

Zde je přehled funkcí, které díky Loxone získáte.

Individuální přístupová práva

Chcete-li, můžete přiřadit jednotlivým uživatelům oprávnění jen pro určité místnosti a v různé časy. Zahradník či uklízečka tak budou mít jasně vymezeno, kdy a kam mohou. Pokud se někdo pokusí o přístup bez oprávnění, budete okamžitě informováni.

Protokolování a sledování

Pomocí funkce protokolování a sledování vždy víte, kdy a kdo vstoupil do domu nebo ho opustil. Pokaždé, když někdo zazvoní, jej může chytrý videovrátný také vyfotografovat, a vy tak máte dokonalý přehled o pohybu před domem. To se hodí zejména proto, že obvyklou praxí nezvaných hostů je zkusit nejprve zazvonit, a teprve potom se vydat na návštěvu.

Integrace
dalších systémů

Flexibilita systému Loxone umožňuje integrovat širokou škálu elektronických zámků a EZS. Díky tomu naplno pocítíte možnosti chytrého zabezpečení Loxone.

Kontrola dveří a oken

Loxone vás upozorní, pokud necháte otevřené některé ze dveří nebo oken při vašem odchodu. Polohu oken i dveří můžete kdykoli zkontrolovat v aplikaci. 

Jedinečné číselné kódy

Můžete vytvářet číselné kódy a přiřazovat jim různé funkce. Jeden kód může aktivovat zabezpečení a druhý například otevírat vjezdovou bránu.

Chytré zvonění

Inteligentní přístupový systém umožňuje nastavení melodie zvonku a jeho chování. Pokud budou děti spát, váš dům se postará o tichý domovní zvonek ve formě blikajícího osvětlení.

Loxone produkty pro bezpečný přístup

Loxone nabízí široké využití přístupového systému v domácnostech i firmách. Vstupní dveře, garážová vrata, vjezdové brány, i interiérové dveře lze zabezpečit jediným systémem.

NFC produkty

FC Code Touch umožňuje rychlý a bezpečný přístup prostřednictvím integrované čtečky NFC nebo číselným kódem.

Intercom

Díky Intercomu a jeho propojení s vaším telefonem můžete s návštěvníky komunikovat bez ohledu na to, kde jste. 

Miniserver a jeho rozšíření

Miniserver je řídící jednotka celého systému. Jeho rozšiřitelnost pomocí modulů (tzv. Extensions) zaručuje, že si poradí s těmi nejnáročnějšími projekty a přitom je dostupný i pro malé instalace.

VAŠE BEZPLATNÁ KONZULTACE K PROJEKTU

Naši profíci jsou vám k dispozici zcela zdarma a nezávazně.