CHYTRÁ SAUNA

Dokonalé saunování aneb Co umí chytrá sauna

Výhody automatizace sauny:

Finanční úspora

Pokud ovládáte saunu přes Loxone Miniserver, nepotřebujete drahá regulační zařízení ani dotykové tablety od výrobce sauny. Vše zvládne Loxone!

Už žádné čekání

Nemusíte čekat sauna vám dá vědět, že je připravena, třeba notifikací na telefon, zablikáním světel nebo i hlasovým upozorněním z reproduktorů.

Inteligentní načasování

Prostřednictvím světelného signálu (změna barvy, zablikání či speciální dioda) vám sauna oznámí, že je čas na důležitou fázi odpočinku. Nemusíte neustále kontrolovat minutku a přitom včas dáte svému tělu šanci si od vysokých teplot odpočinout. V odpočinkovém prostoru vás čeká stejná relaxační atmosféra. 

Přístup odkudkoliv

S Loxone Apps je možné ovládat saunu odkudkoli a je úplně jedno, zda používáte iOS, Android, PC nebo Mac: máte zdarma k dispozici aplikace pro telefon, tablet i počítač. 

Sledování stavu

Vždy budete mít přehled o všech potřebných hodnotách od teploty, přes vlhkost třeba po dobu provozu a odběr energie

Vlastní saunovací programy

Nemusíte čekat sauna vám dá vědět, že je připravena, třeba notifikací na telefon, zablikáním světel nebo i hlasovým upozorněním z reproduktorů.

Bezpečnost díky inteligentnímu dohledu

S Loxone nezískáváte jenom pohodlí a možnost ovládání odkudkoli. Získáváte další důležitý aspekt a rozměr - bezpečnost:

Teplota, vlhkost, detekce kouře, otevření dveří, stav kamen a další údaje můžete monitorovat. Jakmile se hodnoty vymykají normální/očekávanému stavu, je možné odeslat upozornění prostřednictvím notifikace, e-mailu nebo zavolání (se službou Caller Service) a sauna se sama vypne. To může udělat i při delší nepřítomnosti nebo stisknutím odchodového tlačítka.

Výtečný je také pocit jistoty, že děti saunu nemohou zapnout. Díky absenci řídicí jednotky přímo u sauny je to snadné. Každý uživatel aplikace může mít přístup jen k určitým funkcím. Dětem jednoduše ovládání sauny v aplikaci neumožníte.Kombinace sauny, osvětlení a vytápění v celé místnosti

Jakmile se jdete saunovat, chytrý dům tomu přizpůsobí celou místnost, kde se sauna nachází:


  • Topení nastaví komfortní teplotu v celé místnosti
  • Osvětlení v místnosti se nastaví na světelnou náladu saunování
  • Z reproduktorů se spustí vaše oblíbená hudba
  • Místo zvonku v sauně zablikají světla
  • Místo sledování minutky se ve stanovených intervalech změní barva světla
  • Vy si užíváte zasloužené chvíle pohody
  • Poklepáním na tlačítko při odchodu vše vypnete a aktivujete údržbu sauny

Žádné výmluvy

Předpokládané vysoké náklady a představa komplikované realizace většinu lidí zrazují od uvolněného saunování. Nenechte se! S Loxone máte dveře otevřené - stačí jen projít.

Vysoké náklady na saunu? Naopak!

Pokud již žijete v domácnosti s Loxone, téměř žádné další náklady na automatizované ovládání sauny vás nečekají. A pokud ještě doma Loxone nemáte, měli byste to zvážit. Nejen kvůli chytré sauně, ale třeba proto, abyste získali více času pro život. Chytrý domácnost v pojetí Loxone vám totiž ušetří 50 000 úkonů a rozhodnutí ročně. 

Komplikovaná realizace sauny? Ne!

Se zapojením a integrací sauny si nemusíte lámat hlavu. O vše se za vás postaráme. Instalace je stejně jednoduchá jako u hloupé sauny. 

Pouze se vynechá staré ovládání a sauna se napojí na Miniserver. Ten potřebuje navíc jen datový kabel kvůli připojení k síti. Vy si zdarma stáhnete aplikaci pro mobilní zařízení či počítač a můžete si užívat výhody chytré sauny. Integrovat lze infra sauna či parní sauna. Miniserver lze samozřejmě dále využít pro řízení celé domácnosti. Není to ale podmínka. I tak vám za zlomek nákladů přinese více než většina řídicích jednotek pro saunu. 

Čas na váš projekt

Přemýšlíte o inteligentní elektroinstalaci a chcete mít jistotu, že bude odpovídat současným standardům? Využijte bezplatné konzultace s našimi odborníky nebo nás navštivte přímo v našem Showroomu.

VAŠE BEZPLATNÁ KONZULTACE K PROJEKTU

Naši profíci jsou vám k dispozici zcela zdarma a nezávazně.