CHYTRÁ MULTIMÉDIA A MULTIROOM AUDIO SYSTÉM

Hudba dokáže snižovat hladinu stresu a pomáhá nám cítit se příjemněji. Náš multiroom audio systém dokáže vytvořit perfektní zvukovou kulisu doma i ve vaší firmě. Můžete se tak nechat například probudit oblíbenou skladbou, poslouchat uklidňující tóny ve vaně, nastavit si vlastní melodii zvonku a mnohem více. 

Představení multiroom audio systému

Jistě to znáte. Posloucháte při domácím úklidu svojí oblíbenou hudbu nebo podcast a při přecházení z jedné místnosti do druhé musíte buď výrazně zvýšit hlasitost nebo si prostě vzít přehrávač sebou.

Hudební multiroom systém je řešením. Umožňuje nám pouštět si kdykoli veškerou naši hudbu v každé místnosti. V jednu chvíli přitom mohou hrát různé zdroje. Zatímco hraje relaxační hudba v obýváku, děti poslouchají audioknihu ve svém pokoji.

Jedinečné funkce multiroom audia

Multiroom audio systém od Loxone poskytuje mimo skvělého hudebního zážitku i celou řadu dalších unikátních funkcí. 

Hudba pro celý dům

Díky systému multiroom audio můžete v každé místnosti poslouchat jinou hudbu. V kuchyni něco energického, v koupelně relaxačního a v dětském pokoji třeba pohádky. Místnosti můžete seskupit v zóny a stejná hudba se tak může přehrávat ve více místnostech. Přitom vám stačí jediné zařízení a nic nemusíte přenášet či kopírovat.

Zvonek
podle vašich představ

Návštěva může zvonit na konkrétní pokoj a v každém z nich může mít zvonek jinou melodii. V dětském pokoji nemusí zvonit vůbec. A když děti půjdou spát, místo zvonku zablikají světla a přijde vám notifikace na telefon.

Součást zabezpečení

Multimédia nemusí sloužit jen k zábavě. V případě spuštění alarmu začne hrát hudba v celém domě na plnou hlasitost. Dům vám může přečíst i individuální zprávy. Může vám například doporučit vyvětrání místnosti při zvýšení hladiny CO2 nebo vás upozornit na přicházející bouřku.

Dům s vámi bude mluvit

Schopnost vašeho domu přečíst zprávu využijete v řadě případů. Již nikdy například nezapomenete zavřít vjezdovou bránu nebo třeba vyprané prádlo v pračce.

Příjemné probuzení

Konec řinčení budíku. Pomalu se zesilující oblíbená hudba ve spojení s vytažením žaluzií nebo se světelnou simulací východu slunce vám ranní vstávání zpříjemní.

Automatizace

Při vstupu do místnosti Vás přivítá dům hudbou nebo vaší oblíbenou rozhlasovou stanicí.

Apple AirPlay

Máte zařízení, které podporuje AirPlay (iPhone, iPad, iPod Touch, nebo Mac)? Výborně! Můžete z něj snadno přehrávat hudbu i na Music Serveru. Stačí vybrat muziku ze zařízení a užívat si ji v jakékoliv místnosti.

Opouštím pokoj / dům

Dvojstiskem vypnete hudbu v místnosti, trojstiskem tlačítka pro odchod či spánek pak v celém domě.

Souhra technologií

V chytré domácnosti Loxone spolupracují všechny komponenty. Můžete tak snadno proměnit domácnost na vlastní kinosál. Jediným stiskem připravíte atmosféru pokoje na sledování filmu.

Neomezená flexibilita.

Bez ohledu na to, jaký zvuk preferujete.

WALL Speaker 

Pasivní reproduktor WALL Speaker je vybaven dvěma basovými a jedním výškovým reproduktorem. Obal je vyroben z kvalitního materiálu a zaručuje nejlepší zvukové vlastnosti.


Stropní reproduktor

Loxone reproduktor lze zabudovat do stropu, kde je velmi nenápadný. Pomocí montážních boxů jej lze zabetonovat do stropu nebo zabudovat do snížených stropů. 

High-End Speaker

V kombinaci s vysoce kvalitními reproduktory tvoří působivý výkon Audioserveru základ pro skvělý a brilantní zvuk. Ať už tiše nebo hlasitě, křišťálově čistá hudba na pozadí nebo pro silné party beaty. 

 Produkty k Loxone Multi Room Audio Systému

Bez ohledu na to, jaký typ audia preferujete: Loxone vždy nabízí správné řešení pro vaše potřeby. 

Audioserver 

Audioserver kombinuje skvělý výkon a 4 výstupy zesilovače v nejmenším prostoru.

Objevte Audioserver >>  

Reproduktor 

Reproduktory quadral od těch nejmenších až po ty high-endové.

Objevte reproduktory >>  

IR Control Air 

Od televizorů po zesilovače s infračerveným rozhraním od Loxone jsou všechna dálková ovládání nadbytečná.

Objevte IR Control Air >>  

Remote Air

S Loxone Remote Air můžete snadno a rychle ovládat audiosystém pro více místností.

Objevte Remote Air >>  

Intuitivní ovládání multiroom audia

Loxone aplikace

Ve své dlani máte vždy kompletní ovládání. Vidíte, kde, co právě hraje a můžete kdykoli zasáhnout či upravit nastavení. 

Spustit, vypnout, změnit hlasitost, přepnout skladbu, editovat playlist či procházet celou knihovnu.

Loxone tlačítka

Podobně jako u osvětlení není pohodlnější ovládání než tlačítka. Dvě pro každou místnost vám postačí ve většině případů. Hlasitost nahoru / dolu, dvojstisk pro jiný zdroj nebo pro vypnutí / zapnutí.
Jedním stiskem lze také vykonat více úkonů. Například zapnout herní konzoli a přepnout TV na správný vstup. 

VAŠE BEZPLATNÁ KONZULTACE K PROJEKTU

Sníte o vlastním projektu s Loxone, ale nevíte, jak a kde nejlépe začít? Naši profíci jsou vám k dispozici zcela zdarma a nezávazně.