INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ VNITŘNÍHO KLIMA

Perfektní teplota díky inteligentnímu vytápění, chlazení a rekuperaci.

Perfektní teplota a kvalita vzduchu po celý den.
S Loxone je to hračka!
Díky dokonalé souhře technologií jako je vytápění, chlazení, rekuperace a automatizovaná stínicí technika. 

Optimální klima v různých místnostech

Každá místnost slouží k jinému účelu. Z těchto důvodů doporučujeme nastavit různé teploty a úrovně vlhkosti pro každou místnost zvlášť. Pro spánek je vhodnější chladnější teplota okolo 18 °C. V koupelně naopak oceníte teplotu 23 °C a v obývacím pokoji 21,5 °C. Teploty v jednotlivých místnostech je možné přizpůsobit vašemu dennímu režimu a systém už se o vše postará sám.

Režim učení

Pokud chcete mít ráno v 7:00 vyhřátou koupelnu na 23 °C, systém sám vyhodnotí vnitřní a vnější podmínky. Na základě předchozí zkušenosti spustí vytápění v přesný čas tak, aby stihl místnost vytopit. Stejně tak to funguje například v letních tropických dnech, kdy vám Loxone dům včas vychladí a vy se již o nic nemusíte starat. 

Proč řídit vnitřní klima s Loxone

Inteligentní řízení
teploty

Loxone ví, kdy začít chladit nebo topit tak, aby vás vždy přivítal příjemnou teplotou. Zohledňuje přitom i venkovní teplotu, a šetří tak nejen vaše náklady, ale i životní prostředí.

Úspora nákladů

Loxone hledá vždy to nejefektivnější řešení. Klimatizaci často dokonale nahradí chytré stínění, které je mnohonásobně energeticky výhodnější. V případě vhodné venkovní teploty ji chytrý dům dokáže využít i pro chlazení vnitřních prostor.

Režim nepřítomnosti

V době, kdy jste například v práci, se dům přepne do úsporného režimu. Šetří tak maximálně energii a čeká na váš návrat, kdy vás opět přivítá příjemnou teplotou a čerstvým vzduchem.

Ochrana budovy

Loxone dokáže vyhodnotit případné nebezpečí a adekvátně reagovat. V případě požáru například Loxone vypne ventilaci i rekuperaci.

Loxone aplikace

Teplotu v domě můžete sledovat i nastavovat vzdáleně. Vracíte se promrzlí z hor? Zatopte si doma ještě před vaším návratem.

Notifikace

Pokud Loxone zaznamená problém s některou z technologií, upozorní vás a můžete závadu okamžitě řešit.

Statistiky

V aplikaci máte přehled o průběhu vnitřních i vnějších teplot.

Státní svátky

Loxone zná všechny státní svátky a může tomu adekvátně přizpůsobit svou činnost.

Údržba

Systém zaznamenává dobu činnosti jednotlivých technologií a upozorní vás na termín pravidelné údržby.

Loxone produkty pro perfektní vnitřní klima

Vytápění, chlazení, rekuperace - je na vás, jaké všechny technologie ve svém projektu využijete. Loxone se přizpůsobí a zvládne je ovládat z jednoho místa.

Komfortní senzor a dotyková tlačítka 

Dotyková tlačítka Touch a Touch Pure měří teplotou a vlhkost v každé místnosti.Komfortní senzor dokáže navíc změřit i CO2. Miniserver tak může udělat vše potřebné pro komfortní a zdravé prostředí v interiéru.

Hlavice

Díky Loxone hlavici bude vaše domácnost precizně regulovat teplotu v každé místnosti zvlášť a optimálně využije energie pro topení i chlazení.

Miniserver a Extensions

Díky univerzálnosti Miniserveru je možné do systému integrovat většinu dostupných technologií pro vytápění, chlazení i rekuperaci

Chytré topení bez ohledu na zdroj tepla

Infrapanely, radiátory, konvektory, plyn, elektřina, dřevo, tepelné čerpadlo... Je jedno pro jakého výrobce a jaký typ topení se rozhodnete, Chytré vytápění od Loxone je kompatibilní se všemi. 

Jednodušší ovládání

Ovládání vnitřního klimatu v aplikaci je nyní intuitivnější a zvládne ho opravdu každý. O většinu věcí se postará chytrý dům sám, vy si jen zvolíte, jaký má být výsledek.
Pouze nastavte teploty, které vám jsou příjemné, a časy, kdy je chcete mít. Váš dům se postará o zbytek. Můžete zvolit mezi režimy:

  • Přítomnost (dům zajistí teplotu, kterou jste nastavili jako komfortní)
  • Nepřítomnost (dům topí či chladí na úspornou teplotu)
  • Vypnuto (dům se pouze chrání proti zamrznutí či přetopení)

VAŠE BEZPLATNÁ KONZULTACE K PROJEKTU

Sníte o vlastním projektu s Loxone, ale nevíte, jak a kde nejlépe začít? Naši profíci jsou vám k dispozici zcela zdarma a nezávazně.