APLIKACE LOXONE

Osvětlení, stínění, hudba, zabezpečení, regulace teploty...

Aplikace Loxone vám dává do ruky celý chod vaší inteligentní budovy - i když jste na cestách. Dokonalá vizualizace pro automatizaci domácností a budov je zcela zdarma!

Jedna aplikace na vše

Je jedno, jestli preferujete smartphone, tablet nebo počítač, Android, iOS, Windows, Linux nebo macOS. Ať už jde o alarm, světla, hudbu, vytápění nebo stínění - domácnost, kancelář nebo celou budovu můžete ovládat z vašeho oblíbeného zařízení. Ovládání je vždy stejné, jen přizpůsobené vašim funkcím. 

Osvětlení

Vyberte si světelnou náladu dle libosti a pohodlně se usaďte na gauči. Nastavte si světla podle vašich potřeb včetně úrovně stmívání a výběru ze stovek barev pro každý okruh zvlášť. Ovládání světel mobilem nikdy nebylo jednodušší.

Stínění 

Díky Loxone se stínění řídí automaticky. S Loxone App nebo tlačítkem máte zároveň možnost manuálního ovládání. Ovládejte jednotlivé žaluzie, rolety, markýzy a další. 

Alarm a zabezpečení

Loxone přináší klid a bezpečí: zobrazíte si stavy a aktivujete alarm. V případě poplachu jste okamžitě informovaní a aplikace zobrazí zprávu o poplachu. Ať jste kdekoli. 

Ventilace

Sledujte aktuální stav ventilace nebo si nastavte vlastní režim dle potřeby. 


Monitoring energií 

Nejen pro majitele fotovoltaiky. Ihned vidíte, kolik energie v domě spotřebujete, kolik energie FVE produkuje, kolik toho získáváte nebo přivádíte do sítě či kolik energie je uloženo. Včetně statistik!

Hudba

Ovládejte váš Loxone Audioserver pohodlně z aplikace. Vyberte váš seznam skladeb, uložte oblíbené položky z místnosti nebo využijte služby jako Spotify nebo TuneIn. 

Počasí

S kombinací meteorologické služby Loxone Weather Service a Meteostanicí najdete v Loxone App přesné údaje o počasí a předpověď pro lokalitu vašeho bydliště.  

Regulace teploty

Teplotu si můžete kdykoli nastavit v aplikaci. Pokud potřebujete krátkodobou úpravu, stačí vám jen pár kliků. 

Monitoring oken a dveří

Okamžitě víte, která okna (či dveře) jsou zavřená a která ne, nebo dokonce v jaké jsou poloze. V aplikaci vidíte na jednom místě stav všech senzorů v reálném čase. 

Push notifikace

Alarm je aktivní. Sauna je připravená. Varovná teplota překročená. Loxone App dokáže zobrazit okamžité notifikace na iOS, Androidu i webovém rozhraní. 

 

Stáhněte si bezplatnou aplikaci z vašeho obchodu aplikací a vyzkoušejte všechny funkce na našem testovacím Miniserveru. 

Bezplatné aktualizace

Stejně jako Loxone Miniserver, i aplikace Loxone je díky pravidelným aktualizacím stále výkonnější! V průběhu několika let jsme aplikaci rozšířili o množství bezplatných aktualizací, které poskytují nové možnosti a funkce..100% přizpůsobené potřebám

Aplikace Loxone se individuálně přizpůsobí vám i vašim zákazníkům. Rychlé akce, které nastavíte ve vašem zařízení Apple nebo Android, jsou taktéž automaticky dostupné v aplikaci Loxone pro Watch OS a Android Wear OS! 

VAŠE BEZPLATNÁ KONZULTACE K PROJEKTU

Naši profíci jsou vám k dispozici zcela zdarma a nezávazně.