NEJJEDNODUŠŠÍ OVLÁDÁNÍ

Co je na Loxone jedinečné? Váš inteligentní domov přesně ví, co má dělat, kdykoli během dne a noci. Vše je automatické a vy se můžete věnovat důležitějším věcem, než například neustálému upravování žaluzií či termostatu. Pokud chcete zasáhnout manuálně, můžete to udělat pomocí dotykového tlačítka v každé místnosti. Přístup ke všemu máte také v mobilní aplikaci. Aby bylo ovládání místnosti vždy super jednoduché (i pro vaši babičku) navrhli jsme Tlačítkový standard Loxone.

Tlačítkový standard Loxone

Méně zbytečných krabiček a ovládátek na zdi, radši jednoduchost a prostota. Tlačítkový standard vychází z ovládání, které využíváme každý den, to je třeba mít co nejjednodušší. Pár dotykových ploch stačí na všechno. 

Jeden stisk

Jediným stisknutím velké centrální oblasti tlačítka se změní světelná nálada. Klepnutím na horní nebo dolní levý roh se vytáhnou nebo zatáhnou žaluzie. Totéž platí pro ovládání hudby, v pravém horním / dolním rohu snadno zvýšíte nebo snížíte její hlasitosti. 

Dvojstisk

Když opouštíte místnost, dvojitým poklepáním uprostřed vypnete všechna světla a další připojená zařízení v místnosti. Pokud poklepete na pravý horní roh, změní se zdroj hudby. Chcete-li hudbu vypnout, stačí poklepat na pravý dolní roh.

Trojstisk

Jedna z nejoblíbenějších funkcí, která doslova mění životy. Jdete spát či odcházíte z domu. U hlavního vchodu nebo v garáži: dům se vypne jednoduchým trojitým kliknutím. Každé světlo zhasne, zařízení jsou odpojena od sítě, alarm se aktivuje. Vždy na míru podle přání. 


Touch Pure Flex

Touch Pure Flex nevznikl jako nablýskaná krabička pro nadšence, ale z reálné potřeby. Hostům ve zbrusu novém Loxone Campusu nabízí intuitivní a všestranný koncept ovládání - speciálně přizpůsobený požadavkům hotelu. Díky neomezeným možnostem konfigurací je zároveň ideálním ovládacím prvkem i pro řadu dalších oblastí.


Touch Pure

Luxusní design, prvotřídní materiály a minimalismus dělají z Touch Pure jedinečný ovládací prvek. Tlačítko je vyrobené ze satinovaného skla, a kromě kvalitní konstrukce má Touch Pure vylepšené senzory teploty a vlhkosti a jemné orientační světlo. 


Touch

Touch díky své konstrukci a matnému plastovému povrchu představuje kompaktní ovládací prvek do každé místnosti. Jen 5 dotykových ploch vám umožní jednoduše ovládat nejdůležitější funkce ve vaší inteligentní budově. 


NFC Code Touch

NFC Code Touch je skvělým řešením přístupu do vaší inteligentní budovy. Také perfektně poslouží jako součást zabezpečení. Můžete vytvářet číselné kódy a přiřazovat jim různé funkce, omezené použití atd. 


Touch Nightlight

Touch Nightlight díky integrovanému chytrému osvětlení vykouzlí příjemnou atmosféru v ložnici. Také slouží jako budík a má stejné funkce ovládání,
jako Touch a Touch Pure. 


Touch & Grill

Touch & Grill je přenosným tlačítkem s integrovaným teploměrem, které najde mnoho využití. Bezdrátová technologie Loxone Air umožní ovládat různé místnosti, podle toho, kde s vám právě zařízení hodí. Je vhodné i pro vaření nebo na zahradu pro grilování, můžete si nastavit také minutku.


Touch Surface

Neviditelné dotykové tlačítko zviditelňuje zážitek z ovládání Loxone. Proměníte s ním různé kusy nábytku, kuchyňské desky, psací stoly, nebo dokonce obklady ve sprše na inteligentní ovládací prvek pro celou místnost. Stejné funkce ovládání, jako Touch a Touch Pure. 


Remote Air

Remote Air je jedinečný flexibilní ovládací prvek pro váš inteligentní systém. Kromě ovládání nejdůležitějších funkcí můžete například zavřít garážovou bránu, aktivovat alarm nebo ovládat audiosystém pro víc místností. 


Loxone App

V naší aplikaci najdete zahrnuté všechny funkce vaší inteligentní budov. Můžete si prohlížet statistiky, upravovat nastavení, vytvářet nové funkce a vše ovládat odkudkoli, i z pláže v Itálii. Systém je díky jeho všestrannosti a prakticky žádným limitům ideální i pro komerční využití. 

VAŠE BEZPLATNÁ KONZULTACE K PROJEKTU

Naši profíci jsou vám k dispozici zcela zdarma a nezávazně.