NEPŘÍMÉ OSVĚTLENÍ PRO VĚTŠÍ POHODLÍ

Jaké jsou hlavní výhody nepřímého osvětlení?

Nepřímé osvětlení je vytvářeno více zdroji světla, které nesměřují světelné paprsky přímo do místnosti, ale osvětlují především zdi a stropy. Světlo se od nich odráží a výsledkem je tlumené, rozptýlené světlo. Nedochází tak k nepříjemnému oslňování a místnost působí mnohem útulněji.

Jedinečné osvětlení díky LED pásku

Kombinace stropních světel a podsvícení pomocí LED pásků dodá místnosti úplně jinou atmosféru. Měnit můžete barvy i intenzitu světla. 

Jednoduchá instalace

Pro zprovoznění stačí jednoduše připojit napájení, odstranit ochrannou folii, jenž chrání samolepící stranu LED pásku a umístit na požadované místo v místnosti.

Energetická úspornost

LED osvětlení je výrazně úspornější než klasické žárovky a svítí okamžitě na plný výkon, který je možné díky stmívání regulovat.

Libovolné barvy

RGBW pásky umožnují zvolit si barvu z celého barevného spektra. Barvu si můžete kdykoli jednoduše změnit v Loxone aplikaci.

Snadné ovládání

Díky tzv. světelným náladám je možné ovládat všechna světla v místnosti jediným tlačítkem nebo přímo v Loxone aplikaci, kde je možné světelné nálady nastavit a přizpůsobovat.

Tipy pro nákup osvětlení

Při nákupu osvětlení si dávejte pozor na 4 základní parametry: 

Počet LED čipů

Kvalitní pásky mají vysoký počet LED čipů. Loxone RGBW LED pásky mají 60 LED čipů/ metr. Tím je zajištěno rovnoměrné a přirozené osvětlení.

Kvalitní spoje

Správný průřez a kvalitní zpracování tištěných spojů jsou velice důležité pro životnost LED pásku.

Rezistory

Příliš malé rezistory mají negativní vliv na životnost LED pásku. Loxone LED pásky jsou osazeny odpovídajícími rezistory, které zaručují dlouhou životnost.

Obal

Kvalitní obal LED pásku zajišťuje bezpečnost a je zcela bez zápachu i při zapnutém osvětlení.

LED světla pro nepřímé osvětlení

Pro nepřímé osvětlení je vhodné kombinovat více produktů. Stropní světla, závěsná světla, noční světla, LED pásky a další. Loxone nabízí širokou paletu světel a zároveň umožňuje i řízení světel od jiných výrobců.

Stropní osvětlení

LED Spoty s bílým a barevným světlem jsou základním osvětlením. Stropní LED světlo s integrovaným senzorem pohybu tvoří nenápadné centrum osvětlení místnosti. 

Závěsná světla

Působivým závěsným svítidlem zvýrazníte vybraná místa jako jídelní stůl, recepci nebo schodiště.

Nepřímé osvětlení

LED pásky jsou ideálním doplňkem základního osvětlení. Lze je použít kdekoliv: na nábytku, pod postelí nebo k příjemnému podsvícení televize.

Noční světlo

Loxone Touch Nightlight je ideálním doplňkem každého pokoje. Slouží jako ovládací prvek, doplňkové osvětlení i jako budík.

VAŠE BEZPLATNÁ KONZULTACE K PROJEKTU

Naši profíci jsou vám k dispozici zcela zdarma a nezávazně.