INTELIGENTNÍ AUTOMATIZACE PRO SPECIÁLNÍ PROJEKTY

Loxone je možné v projektu integrovat bez ohledu na jeho jedinečnost. Loxone Miniserver a konfigurační systém byl navržen tak, aby zvládl zpracovat i velmi složité logiky, takže individuální požadavky nejsou žádný problém.

Speciální aplikace vyžadují speciální řešení

Díky našemu výkonnému softwaru můžete ve svém projektu vyřešit řadu individuálních požadavků. Grafické rozhraní Loxone Config spolu s velkým výběrem předpřipravených funkčních bloků umožňuje Loxone partnerům jednoduchou a rychlou instalaci.

Několik zajímavých implementací

Automatické zavlažování fotbalového hřiště dle vlhkosti půdy

Sledování spotřeby vody a alarm v automatické myčce aut

Sledování a regulace teploty chladících boxů velkého řeznictví

Automatické blokování čerpadel na čerpací stanici, pokud jsou deaktivovány CCTV kamery

Automatizovaný parkovací systém s pneumatickým ovládáním patníku

Monitorování serveru a automatické upozornění v případě výpadku

Inteligentní automatizace budov

Díky velkému počtu otevřených, volně konfigurovatelných rozhraní a výkonnému softwaru nabízí Loxone Miniserver potřebnou individualitu.
Cílem inteligentní automatizace je komplexní integrace jednotlivých systémů v jeden celek, který pracuje společně. Zde je několik příkladů: 

Automatizace ventilace

Sledování teploty a vlhkosti

Automatizované osvětlení skladu

Volně škálovatelný systém

V závislosti na velikosti budovy lze spojit několik miniserverů. To zvyšuje celkovou kapacitu a umožňuje automatizaci i rozsáhlých projektů.
Gateway-Miniserver slučuje všechny podoblasti a vytváří komplexní konfiguraci a vizualizaci. Dojde-li k údržbě nebo k rozšíření jedné podoblasti, všechny další podoblasti běží nadále nezávisle.

Četná rozhraní a rozšíření

Loxone má širokou škálu otevřených, volně konfigurovatelných rozhraní pro připojení jednotlivých systémů k Miniserveru. K dispozici jsou následují rozhraní:

VAŠE BEZPLATNÁ KONZULTACE K PROJEKTU

Sníte o vlastním projektu s Loxone, ale nevíte, jak a kde nejlépe začít? Naši profíci jsou vám k dispozici zcela zdarma a nezávazně.