Allrisk MERIDIEM & Evora Smart

Vítejte na stránce, která je vytvořena speciálně pro Vás - zákazníky MERIDIEM.

Chytrá technologie Loxone - více času pro život

Rozhodli jste se pro jedinečný projekt Allrisk Meridiem a s radostí Vám můžeme říci, že páteřní rozvod a příprava pro inteligentní řízení, už jsou i pro Vás připraveny a instalovány v základních rozvodech a zbývá už si jen vybrat, jaké prvky inteligentní domácnosti LOXONE si zvolíte, aby vám pomohly usnadnit váš život ve vašem novém vysněném bydlení.

Pod pojmem chytrá domácnost si dnes můžeme představit ledasco. Většinou jsou to všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Chytrá domácnost musí vždy sama vědět, co má dělat a tím pomáhat obyvatelům šetřit tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Skutečný smart home šetří náš čas a zjednodušuje nám život.

S Loxone se váš byt stane opravdu inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo příjemně, byli jste v bezpečí a zároveň měli co nejmenší spotřebu energie. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě.

Loxone přitom respektuje soukromí - nikam neposílá vaše data. Nic není "uložené někde na cloudu", vše máte 100% pod vaší kontrolou v místě instalace.

 Pokud budete chtít, zajistíme vám bezpečný vzdálený dohled a ovládání. Vše však může fungovat i "ostrovně" bez připojení k internetu. Loxone je kompletně vyráběný v Evropě!


Protože Vám chceme starosti šetřit a ne naopak, ve vašem objektu je již předchystaná kabeláž pro napojení chytré technologie Loxone, takže není třeba se bát žádných velkých zásahů a stačí si pouze vybrat co chcete, aby váš byt uměl.

Co všechno LOXONE dokáže?

VYTÁPĚNÍ
VYTÁPĚNÍ

Užijte si perfektní teplotu v každé místnosti bez zbytečných nákladů. Loxone bude řídit vaše topení  v dokonalé interakci se stínicí technikou, vytápěním, chlazením, rekuperací. Radiátory, nebo podlahové vytápění? Je jedno pro jakého výrobce a jaký typ topení se rozhodnete, Chytré vytápění od Loxone je kompatibilní se všemi. 

STÍNĚNÍ
STÍNĚNÍ

Stínění řízené systémem Loxone funguje automaticky, dokáže se přizpůsobovat aktuálním povětrnostním podmínkám a zajišťuje maximální soukromí v domácnostech, firmách i komerčních prostorách. Žaluzie, rolety, markýzy nebo jiné typy stínění mohou být dokonale ovládány pomocí Loxone. Tím získáte například ochranu proti horku v létě a v zimě teplo zdarma.

ZABEZPEČENÍ
ZABEZPEČENÍ

S Loxone se můžete spolehnout hned na několik rovin zabezpečení: ochranu před vloupáním, před požárem, před únikem vody, před vlivy počasí či ochranu soukromí. Nepotřebujete si dokupovat a instalovat dodatečný nákladný zabezpečovací systém. Komponenty chytré domácnosti jsou v kombinaci dokonce mnohem výkonnější. Nejen, že monitorují veškerá nebezpečí, ale mohou samostatně reagovat.  

Systém Loxone je flexibilní svou bezdrátovou technologií a umožňuje integrovat ovládání mnoha dalších funkcí.

Proč do toho jít právě s námi?

Jsme Česká společnost původem z Brna, jenž se specializuje na instalaci chytré technologie Loxone. Pomáháme klientům vytvářet zdravé, bezpečné, komfortní a udržitelné prostředí s použitím správně a smysluplně navržené automatizace, která propojí veškeré technologie v jeden funkční a efektivní celek s návazností na energetický management provozu všech typů budov. Mezi našimi klienty, kteří nám se svými projekty důvěřují, najdeme společnosti jako Regiojet Hotels, Vašstav, Eko modular a mnoho dalších. Naše společnost je členem Centra pasivního domu, České komory autorizovaných inženýrů a techniků a Cech akumulace fotovoltaiky. 

Navštivte nás pro Vaši konzultaci zdarma

Vaše pohodlí je pro nás klíčové. Sjednejte si osobní konzultaci a dovolte nám maximálně splnit vaše požadavky.