Naši partneři: DANLUX

DANLUX

Naším partnerem je společnost. DANLUX, která nabízí kompletní servis osvětlení od A do Z. Jejich tým profesionálů pečlivě vyslechne vaše požadavky a navrhne ideální řešení. Zajistí objednání, dodání a montáž svítidel, včetně zaškolení ovládání. Ať už jde o osvětlení bytu, domu, zahrady, kanceláře, obchodních prostor, škol či průmyslových hal, vše přenechte jim.

Cílem společnosti je spokojený zákazník, který se na ně s důvěrou obrací. Proto se zaměřují na kvalitu produktů od prověřených dodavatelů a neustále se vzdělávají, aby mohli nabízet špičkový servis a nejnovější sortiment na trhu.

Zakládají si na profesionálním a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Díky mnohaletým zkušenostem a znalostem věří, že jsou tou nejlepší volbou. Nabízí bezplatné poradenství a jejich úspěšné realizace a kladné recenze klientů svědčí o jejich kvalitách.

Přijďte si do moderního showroomu DANLUX prohlédnout vzorky svítidel nebo se jen poradit. Naleznete jej v Brně na ulici Zábrdovická 827/10 (areál Hlubna). Je zde pro vás vystaveno více než 250 typů svítidel. Odborníci z řad DANLUX vám samozřejmě ochotně poradí a pomohou vybrat svítidlo také z katalogů, které bude odpovídat vašemu přání. Poradí vám též například s otázkou v jaké části stavby je ideální řešit osvětlení, jak správně zvolit osvětlení do jednotlivých místností, jakou barvu a intenzitu světla vybrat pro lepší spánek, pro lepší pracovní výkon, ale i s dalšími vašimi dotazy.