INTELIGENTNÍ MONTOVANÉ DOMY

Výrobci montovaných domů, jako jsou Bien Zenker, Hanse House, Hartl House a mnoho dalších již zaznamenali poptávku po chytrém bydlení a nabízejí Loxone jako standard ve svých projektech. Zvyšte hodnotu a atraktivitu vašich domů a nabídněte svým zákazníkům Loxone Smart Home.

Inteligentní elektroinstalace

jako standard

Více než 200 000 projektů inteligentní elektroinstalace po celém světě dokazuje, že inteligentní domy jsou zákazníky poptávány více než kdy dříve. Základními požadavky klientů je řízení osvětlení, stínění, vytápění a zabezpečení. Loxone Smart Home dokáže všechny technologie integrovat v jeden celek a poskytnout tak svým obyvatelům dokonalý komfort. 

6 důvodů, proč integrovat Loxone do montovaných domů

Inteligence jako standard

Klasická elektroinstalace již nevyhovuje současným moderním stavbám s mnoha technologiemi. Loxone dokáže využít jejich potenciál na maximum.

Vyšší přidaná hodnota domu 

Získejte výhodu nad konkurencí, která nabízí pouze konvenční domy, a přesvědčte potenciální zákazníky atraktivnějším projektem.

Zvyšte své zisky 

Díky atraktivitě vašeho projektu jej prodáte snadněji a za vyšší cenu.

Jednoduché plánování i zprovoznění 

Díky bezplatnému programu Loxone Config a Automatickému programování pro vás bude plánování i zprovoznění každého domu hračkou.

200+ originálních Loxone produktů 

Mnoha druhů LED světel, designová tlačítka, Intercom, vlastní hudební server s reproduktory a mnoho dalšího.

Jsme GOLD PARTNEREM

Dokážeme Vám připravit a realizovat projet přesně pro Vaše potřeby.

VAŠE BEZPLATNÁ KONZULTACE K PROJEKTU

Sníte o vlastním projektu s Loxone, ale nevíte, jak a kde nejlépe začít? Naši profíci jsou vám k dispozici zcela zdarma a nezávazně.