FVE 473kWp - KSK PRECISE MOTION, a.s.

FVE 473kWp - KSK PRECISE MOTION, a.s.

Realizace průmyslové fotovoltaické elektrárny

Společnost Evora Smart s.r.o. se s hrdostí prezentuje jako specialisté na komplexní a kompletní realizaci fotovoltaických elektráren jakéhokoli rozsahu. Jeden z našich nejnovějších a největších projektů je fotovoltaická elektrárna o výkonu 473 kWp na výrobních halách společnosti KSK PRECISE MOTION, a.s.. Tento úspěšně dokončený projekt potvrzuje naše schopnosti a zkušenosti v oblasti fotovoltaických elektráren.

Fotovoltaická elektrárna na výrobních halách KSK PRECISE MOTION, A. S. se skládá z 868 solárních panelů SWISSOLAR s výkonem 545 Wp (model IBEX 144MHC-EiGER) a čtyř třífázových měničů SolarEdge SE90k s technologií Synergy. Pro maximální výkon a efektivitu systému bylo použito 410 komerčních optimizérů výkonu SolarEdge P1100, které zajišťují maximální energetický výnos a zlepšují výkonnost celého systému.

Náš multidisciplinární tým odborníků se postaral o veškeré fáze realizace projektu - od vyhotovení profesionální projektové dokumentace, projekce v PV*SOL premium a SolarEdge - Designer, až po zajištění veškerých potřebných povolení a úředních součinností.

Tento úspěšně dokončený projekt fotovoltaické elektrárny o výkonu 473 kWp na výrobních halách společnosti KSK PRECISE MOTION, A. S. potvrzuje naše schopnosti a zkušenosti v oblasti fotovoltaických elektráren jakékoliv velikosti. Díky naší více než 13leté historii, komplexnímu přístupu a sdružení všech potřebných profesí "pod jednou střechou" jsme schopni zajistit ideální součinnost a návaznost pro projekty jakékoliv velikosti. Jsme hrdi na naše dlouhodobé vztahy se zákazníky a na to, že jsme pro ně spolehlivým partnerem v oblasti fotovoltaických řešení pro jejich podnikání. 

PODROBNOSTI O PROJEKTU

Komerční optimizéry výkonu SolarEdge P1100 - 436kusů

Špičková účinnost 99,5% Záruka 25let

Maximalizují výrobu solárních panelů a zmírňují všechny typy ztrát v důsledku nesouladu panelů, od výrobní tolerance až po částečné zastínění a stárnutí, a zároveň zajišťují nejvyšší úroveň bezpečnosti systému.

Naše měniče DC-DC, které jsou ideální pro střešní, pozemní, plovoucí solární projekty, projekty AgriPV nebo projekty s přístřeškem, se připojují ke každým dvěma fotovoltaickým panelům na místě a zajišťují maximální výrobu na úrovni panelů.

Naše optimalizátory výkonu zvyšují celkovou výtěžnost a výnosy systému sledováním bodu maximálního výkonu každého jednotlivého panelu a poskytováním údajů o výkonu na úrovni panelu a zároveň zajišťují maximální bezpečnost systému díky svým jedinečným bezpečnostním funkcím.

Více výkonu a výnosů

Optimalizátory výkonu SolarEdge umožňují každému panelu ve fotovoltaickém poli pracovat nezávisle. Nedostatečný výkon jednoho panelu neovlivní ostatní v řetězci, čímž se eliminují ztráty výkonu způsobené nesouladem v důsledku zastínění, znečištění nebo stárnutí, což umožňuje vyšší celkovou výrobu energie.

Připojení k bifaciálním panelům může také zmírnit elektrické ztráty způsobené rozdílným albedem země, stíněním, překážkami nebo jinými faktory na zadní straně.

Maximální flexibilita pro nižší náklady na BoS
Snadno vyhovíte nejsložitějším dispozicím projektu umístěním optimalizátorů výkonu v různých orientacích, náklonech a na různých typech panelů v jednom řetězci pomocí sledování bodu maximálního výkonu.

Snadno sledujte výkon systému a určujte a řešte problémy s chirurgickou přesností pomocí desktopové monitorovací platformy SolarEdge a mobilní monitorovací aplikace.
Špičková bezpečnost systému
Maximalizujte ochranu osob a majetku pomocí našich pokročilých vestavěných bezpečnostních mechanismů:


SafeDC™ - automaticky snižuje vysoké napětí systému na úroveň bezpečnou pro dotyk během vypnutí střídače nebo sítě.

Sense Connect* - patentovaná technologie SolarEdge, která monitoruje konektory zařízení Power Optimizers a identifikuje nesprávné připojení a možné poruchy způsobené          opotřebením konektorů pro prevenci rizika vzniku elektrického oblouku.

Prevence obloukových poruch - v kombinaci se střídači SolarEdge automaticky detekuje a ukončuje elektrické oblouky na úrovni panelu

Třífázové měniče s technologií Synergy  

4ks SolarEdge SE90k

Zkrátili jsme čas na místě díky ověření instalace ještě před připojením k síti.

Majitelé systémů získávají:

Větší flexibilitu výroby energie a návrhu díky spojení s optimalizátory výkonu SolarEdge.

Snížení nákladů na zařízení a instalaci díky jedinečné architektuře SolarEdge.

Nižší náklady na provoz a údržbu díky přesnému určení problémů pomocí monitorování na úrovni panelů a vzdáleného řešení problémů.

Pokročilá bezpečnost, jako je ochrana proti obloukovému zkratu a nouzové vypnutí napětí.

Špičková 12letá záruka v oboru s možností prodloužení na 20 letTranslated with DeepL.

SolarEdge nabízí 360° bezpečnostní řešení postavené na třech hlavních základech: 

Prevence - viditelnost na úrovni panelu; vestavěné teplotní senzory; zařízení na ochranu proti přepětí s výstrahami.

Detekce - ochrana proti obloukovým poruchám; výstrahy na úrovni panelu s přesným určením.


zmírnění následků - automatické snížení napětí na bezpečnou úroveň při mimořádných událostech pomocí SafeDC™ a Rapid Shutdown; automatické vypnutí systému při výskytu oblouku.


Získejte přehled. Na místě.
Inovativní funkce předběžného uvedení do provozu střídačů Synergy umožňuje snadné ověření systému na místě s plným přehledem o všech problémech s kabeláží, komunikací, izolací nebo polaritou stejnosměrného proudu. Před odjezdem ze stavby a s dostatečným předstihem před připojením k síti můžete vědět, že vše funguje správně.


Zjednodušená instalace a servis
Rychlejší přesun díky identickým, lehkým a modulárním jednotkám. Získejte rychlý přístup přes Synergy Manager - není třeba otevírat kryty střídačů kvůli konfiguraci nebo údržbě.


Vyšší doba provozuschopnosti systému díky samostatně pracujícím jednotkám Synergy.
Úplný přehled o systému a přesné řešení problémů díky vestavěnému monitorování na úrovni panelu.
Podporuje třívodičové připojení a umožňuje konfigurace bez nulového vodiče nebo s trojúhelníkem.

Panely SWISSOLAR

868 kusů IBEX 144MHC-EiGER-545

Vyšší výnos na plochu, nižší náklady na BOS, vyšší výkonové třídy a míra účinnosti až 21,09 %.

Technologie IBEX EiGER přeplňuje běžné krystalické solární články a moduly a nezahrnuje složitý nový design článků ani nevyžaduje speciální systémové komponenty.

Technologie IBEX EiGER funguje v zamračených, deštivých dnech, technologie HC snižuje negativní vliv na výtěžek způsobený mikrotrhlinami a stínem.

Ideální pro komerční a průmyslové nebo pozemní solární elektrárny.

Záruka na výkon 30 let - Evropská záruka - Švýcarský výrobce

Fotogalerie


NABÍDKA ŠITÁ NA MÍRU PRO VÁŠ PODNIK

Chcete-li naši individuální nabídku, stačí nám poskytnout několik základních údajů. My se s vámi co nejdříve spojíme a připravíme řešení šité na míru vašim potřebám. Naší specialitou jsou velké projekty o výkonu 100 kWp a více. Umíme "Dispečerské řízení" i vše sprojektovat. Nechte nás transformovat vaše podnikání díky našim bohatým zkušenostem a odbornosti.