FVE 99,8kWp - HESTEGO a.s.

FVE 99,8kWp - HESTEGO a.s.

1.Etapa realizace průmyslové fotovoltaické elektrárny

Jako specialisté na kompletní realizaci fotovoltaických elektráren jakékoliv velikosti, jsme hrdi na nedávný úspěšný projekt průmyslové fotovoltaické elektrárny o výkonu 99,8 kWp na výrobní hale T společnosti HESTEGO a.s.. Tento projekt představuje první etapu, která bude následována dalšími etapami o výkonech 99,8 kWp na hale Z a připravujeme rozšíření o 134 kWp na hale K.

Na výrobních halách HESTEGO a.s. byla instalována fotovoltaická elektrárna sestávající z 183 solárních panelů SWISSOLAR o výkonu 545 Wp (model IBEX 144MHC-EiGER) a třífázového měniče SolarEdge SE90k se Synergy technologií. Pro zajištění maximálního výkonu a efektivity bylo použito 90 komerčních optimalizátorů výkonu SolarEdge P1100, které zvyšují energetický výnos a zlepšují výkonnost celého systému.

Náš multidisciplinární tým odborníků se postaral o veškeré fáze realizace projektu - od vyhotovení profesionální projektové dokumentace, projekce v PV*SOL premium a SolarEdge - Designer, až po zajištění veškerých potřebných povolení a úředních součinností.

Úspěšná realizace tohoto projektu o výkonu 99,8 kWp na výrobních halách společnosti HESTEGO a.s. potvrzuje naši odbornost a zkušenosti s fotovoltaickými elektrárnami různých velikostí. Díky naší více než 13leté historii a sdružení všech potřebných profesí "pod jednou střechou" jsme schopni zajistit efektivní spolupráci a koordinaci pro projekty jakékoliv velikosti. Jsme hrdi na naše dlouhodobé vztahy se zákazníky a na to, že jsme pro ně důvěryhodným partnerem v oblasti fotovoltaických řešení pro jejich podnikání. 

PODROBNOSTI O PROJEKTU

Komerční optimizéry výkonu    SolarEdge P1100 - 93kusů

Špičková účinnost 99,5% Záruka 25let

Naše optimizéry výkonu maximalizují výrobu solárních panelů a zmírňují všechny typy ztrát v důsledku nesouladu panelů, od výrobní tolerance až po částečné zastínění a stárnutí, a zároveň zajišťují nejvyšší úroveň bezpečnosti systému.

Naše měniče DC-DC, které jsou ideální pro střešní, pozemní, plovoucí solární projekty, projekty AgriPV nebo projekty s přístřeškem, se připojují ke každým dvěma fotovoltaickým panelům na místě a zajišťují maximální výrobu na úrovni panelů.

Více výkonu a výnosů

Optimizéry výkonu SolarEdge umožňují každému panelu ve fotovoltaickém poli pracovat nezávisle. Nedostatečný výkon jednoho panelu neovlivní ostatní v řetězci, čímž se eliminují ztráty výkonu způsobené nesouladem v důsledku zastínění, znečištění nebo stárnutí, což umožňuje vyšší celkovou výrobu energie.

Připojení k bifaciálním panelům může také zmírnit elektrické ztráty způsobené rozdílným albedem země, stíněním, překážkami nebo jinými faktory na zadní straně.

Maximální flexibilita pro nižší náklady na BoS
Snadno vyhovíte nejsložitějším dispozicím projektu umístěním optimalizátorů výkonu v různých orientacích, náklonech a na různých typech panelů v jednom řetězci pomocí sledování bodu maximálního výkonu.

Snadno sledujte výkon systému a určujte a řešte problémy s chirurgickou přesností pomocí desktopové monitorovací platformy SolarEdge a mobilní monitorovací aplikace.
Špičková bezpečnost systému
Maximalizujte ochranu osob a majetku pomocí našich pokročilých vestavěných bezpečnostních mechanismů:


SafeDC™ - automaticky snižuje vysoké napětí systému na úroveň bezpečnou pro dotyk během vypnutí střídače nebo sítě.

Sense Connect* - patentovaná technologie SolarEdge, která monitoruje konektory zařízení Power Optimizers a identifikuje nesprávné připojení a možné poruchy způsobené opotřebením konektorů pro prevenci rizika vzniku elektrického oblouku.

Prevence obloukových poruch - v kombinaci se střídači SolarEdge automaticky detekuje a ukončuje elektrické oblouky na úrovni panelu.

Třífázový měnič s technologií Synergy

1ks SolarEdge SE90k

Zkrátili jsme čas na místě díky ověření instalace ještě před připojením k síti.

 

Majitelé systémů získávají:

Větší flexibilitu výroby energie a návrhu díky spojení s optimalizátory výkonu SolarEdge.

Snížení nákladů na zařízení a instalaci díky jedinečné architektuře SolarEdge.

Nižší náklady na provoz a údržbu díky přesnému určení problémů pomocí monitorování na úrovni panelů a vzdáleného řešení problémů.

Pokročilá bezpečnost, jako je ochrana proti obloukovému zkratu a nouzové vypnutí napětí.

Špičková 12letá záruka v oboru s možností prodloužení na 20 letTranslated with DeepL.

SolarEdge nabízí 360° bezpečnostní řešení postavené na třech hlavních základech: 

Prevence - viditelnost na úrovni panelu; vestavěné teplotní senzory; zařízení na ochranu proti přepětí s výstrahami.

Detekce - ochrana proti obloukovým poruchám; výstrahy na úrovni panelu s přesným určením.


zmírnění následků - automatické snížení napětí na bezpečnou úroveň při mimořádných událostech pomocí SafeDC™ a Rapid Shutdown; automatické vypnutí systému při výskytu oblouku.


Získejte přehled. Na místě.
Inovativní funkce předběžného uvedení do provozu střídačů Synergy umožňuje snadné ověření systému na místě s plným přehledem o všech problémech s kabeláží, komunikací, izolací nebo polaritou stejnosměrného proudu. Před odjezdem ze stavby a s dostatečným předstihem před připojením k síti můžete vědět, že vše funguje správně.


Zjednodušená instalace a servis
Rychlejší přesun díky identickým, lehkým a modulárním jednotkám. Získejte rychlý přístup přes Synergy Manager - není třeba otevírat kryty střídačů kvůli konfiguraci nebo údržbě.


Vyšší doba provozuschopnosti systému díky samostatně pracujícím jednotkám Synergy.
Úplný přehled o systému a přesné řešení problémů díky vestavěnému monitorování na úrovni panelu.
Podporuje třívodičové připojení a umožňuje konfigurace bez nulového vodiče nebo s trojúhelníkem.

Panely SWISSOLAR

183 kusů IBEX 144MHC-EiGER-545

Vyšší výnos na plochu, nižší náklady na BOS, vyšší výkonové třídy a míra účinnosti 21,09 %.

Technologie IBEX EiGER přeplňuje běžné krystalické solární články a moduly a nezahrnuje složitý nový design článků ani nevyžaduje speciální systémové komponenty.

Technologie IBEX EiGER funguje v zamračených, deštivých dnech, technologie HC snižuje negativní vliv na výtěžek způsobený mikrotrhlinami a stínem.

Ideální pro komerční a průmyslové nebo pozemní solární elektrárny.

Záruka na výkon 30 let - Evropská záruka - Švýcarský výrobce

Fotogalerie


NABÍDKA ŠITÁ NA MÍRU PRO VÁŠ PODNIK 

Chcete-li naši individuální nabídku, stačí nám poskytnout několik základních údajů. My se s vámi co nejdříve spojíme a připravíme řešení šité na míru vašim potřebám. Naší specialitou jsou velké projekty o výkonu 100 kWp a více. Nechte nás transformovat vaše podnikání díky našim bohatým zkušenostem a odbornosti.