AUTOMATIZACE BUDOV PRO HOTELY A RESTAURACE

Jednotný systém automatizace všech technických zařízení v hotelu. Jednoduchá údržba a obsluha šetří čas provozovateli a personálu, snižuje náklady a zvyšuje komfort hostů. Spolehněte se u vašeho projektu na řešení připravené na budoucnost, nekonečnou škálovatelnost a celosvětovou síť tisíců Loxone Partnerů. Loxone hostům přináší zážitek od prvního vstupu do hotelu nebo pokoje, po celou dobu pobytu až do odjezdu. 

Úspory -
od hrubé stavby
po každodenní provoz

S jednoduchou kabeláží a logickou strukturou jsou plánování, konfigurace a instalace svižné a šetří náklady. Loxone podporuje všechna běžná rozhraní a rychle rostoucí síť spoluprací zajišťuje prakticky neomezený výběr technického vybavení budov.

V následném provozu se naplno projeví, jak Loxone dokáže propojit všechny oblasti. Pracovní procesy zaměstnanců jsou jednodušší a efektivnější. Namísto nesčetných, jednotlivých systémů řízení technologií nabízí Loxone jednu atraktivní vizualizaci na vše. Drží se zásady, že zásahy uživatelů do automatizace se mohou omezit na minimum.Řízení a správa pokojů

Příjezd, úklid a odjezd jdou ruku v ruce díky komunikaci se systémem PMS (Property Management System). 

Chytré funkce pokoje jako přístup, nálada osvětlení, zvuk, vytápění a klimatizace se po odhlášení hosta resetují na vámi definovaný standard - ať už se jedná o hotel na jednom místě nebo síť hotelů (klidně po celém světě).Design osvětlení v celém hotelu

To pravé světlo ve správný okamžik. Ať už se jedná o pracovní světlo, vytvoření správné nálady a atmosféry nebo ambientní osvětlení v interiéru i okolí hotelu. 

Loxone dokonale nasvítí i bazén. Jeden klik v restauraci aktivuje vhodnou světelnou náladu pro běžný provoz, večírek nebo mnoho dalších scénářů. Zážitek pro hosty

Posláním Loxone je, aby se hosté cítili bezpečně a pohodlně. Světlo, klima, stínění, přístup a multimédia dávají dohromady jedinečný zážitek. 

V případě potřeby může být k dispozici intuitivní ovládání v tabletu či dotykovými tlačítky. 
Audiozóny v celém hotelu

Kromě světel má zásadní vliv na dojem hostů i promyšlený zvukový design rozdělený do různých zón. 

S Loxone Audioserverem nebo Miniserverem Compact můžete přehrávat hudbu, hlášky i funkce alarmu do každého koutu hotelu. 


Facility management a zabezpečení

Správa budovy nikdy nebyla jednodušší. Jedno rozhraní zobrazuje všechny dílčí oblasti a v případě mimořádných události jako úniku vody nebo požáru systém odešle oznámení a spustí řetězec alarmu. 

Ochrana proti bouřce a mrazu chrání stínění, zatímco klimatické senzory měří vlhkost, kvalitu vzduchu a teplotu v budově. Hotel chrání sebe i hosty. 


Snížení nákladů na energii a emisí CO2

Vyšší efektivitu pracovních procesů doplňuje lepší hospodaření s energiemi. Na požadovanou teplotu jsou vytápěné pouze obsazené pokoje. Provozní náklady lze v době drahých energií znatelně snížit, pokud jsou využívány rozumně a neplýtvá se. Vedlejším, ale prospěšným účinkem je snížení emisí CO2 (uhlíkové stopy budovy). 

Produkty Loxone speciálně pro hotelový průmysl


Touch Pure Flex

Individuální ovládací prvek nejen pro hotelové pokoje. Přiřazeny jsou pouze funkce, které vaši hosté či zaměstnanci potřebují. Lze je využít třeba jako termostat a k regulaci teploty, která je měřena integrovaným čidlem teploty a vlhkosti. Pokud je v pokoji audio, lze jej rovněž ovládat pomocí tohoto flexibilního ovládacího prvku. 


Miniserver Compact

Miniserver Compact se vejde do každého rozvaděče a nabízí všechny moderní technologie Loxone. Díky vysokému výkonu je to řídicí jednotka budoucnosti pro každý typ místnosti. Řídí přístup, osvětlení, stínění, klima, větrání a multimédia.

VAŠE BEZPLATNÁ KONZULTACE K PROJEKTU

Sníte o vlastním projektu s Loxone, ale nevíte, jak a kde nejlépe začít? Naši profíci jsou vám k dispozici zcela zdarma a nezávazně.