3D TISK

INOVACE S VYUŽITÍM 3D TISKÁRNY 

Inovace spojená s 3D tiskem. Jedním z nejvýraznějších příkladů těchto inovací v domě, který zpracováváme, jsou servo klapky. Tyto sofistikované prvky se tisknou přímo u nás v rámci společnosti Evora, a to pomocí předních technologií v 3D tisku.

Tato metoda výroby nám umožňuje s velkou přesností a rychlostí vyrábět tyto klíčové komponenty vzduchotechnických systémů. Díky flexibilitě 3D tisku jsme schopni snadno přizpůsobovat a modifikovat design těchto součástí podle specifických potřeb daného projektu. 

Servo klapky

Servo klapky jsou nezbytné pro precizní regulaci průtoku přiváděného, nebo odtahovaného vzduchu vzduchotechnickým systémem. Umožňují nám přesně a dynamicky ovládat množství a rychlost vzduchu směřujícího do jednotlivých místností. Tato sofistikovaná regulace vzduchových toků zajišťuje optimální mikroklima pro obyvatele domu, což přispívá k jejich pohodlí a kvalitě života. 

Tyto vynikající technologické postupy nejenže demonstrují, jak dalece může jít využití moderních technologií ve prospěch komfortu a efektivity bydlení, ale také podtrhují naši závazek k udržitelnosti a šetrnosti k životnímu prostředí. 3D tisk nám umožňuje efektivní využití materiálů a minimalizaci produkce odpadu. Takovéto využití technologií skutečně reprezentuje domy příští generace i závazek naší skupiny, které jsou plně v souladu s principy udržitelného rozvoje.

Fotogalerie


NABÍDKA ŠITÁ NA MÍRU

Jsme připraveni Vám pomoci. Stačí nám poskytnout několik základních informací a my pro Vás vytvoříme nabídku, která je přesně přizpůsobená Vašim potřebám.